DOM I ZA SAMOHRANU MAJKU: Mlade pirotske porodice dobiće kuće i Malom Suvodolu i Držini
IZ PROGRAMA Ministarstva za brigu o selu, svoje kuće dobiće još dve mlade pirotske porodice.
V.Ć.
Reč je o samohranoj majci Simonidi Filipović, koja će dobiti kuću u pirotskom selu Držina i o Isidori i Nenadu Veljanovski, koji će krov nad glavom dobitu u selu mali Suvodol.
Prema rečima Vidojka Panajotovića, pomoćnika gradonačelnika, novac za kupovinu seoskih kuća obebedilo je MInistarstvo za brigu o selu i porodici.
U proteklom periodu, na identičan način kućše je dobilo 17 mladih bračnih parova, a cilj programa jeste oživljavanje sela.
Preporučujemo
DA LI TURSKI VOJNI MUZEJ KRIJE "SRPSKI MAČ" OBILIĆA: Baron de Tot ostavio svedočanstvo da je oružje kojim je ubijen sultan Murat lično video
BARON Fransoa de Tot, francuski oficir, diplomata i špijun, vojni savetnik sultana Mustafe Trećeg i Abdula Hamida Prvog video je oko 1769. mač Miloša Obilića i svedočanstvo o tome ostavio u svojim memoarima, navodi se u mnogim radovima turskih naučnika.
01. 02. 2026. u 14:52
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)