VRŠČANI ZBOG OVOG VIŠE NEĆE MORATI U BEOGRAD: Dom zdravlja kupio nove aparate za lečenje dece
VRŠAČKI Dom zdravlja je uz podršku lokalne samouprave obezbedio dva nova dijagnostička aparata za najmlađe pacijente, što će značajno unaprediti lečenje tamošnje dece.
Grad Vršac
Reč je o holteru EKG i holteru krvnog pritiska, koji vršačka ustanova dosad nije imala.
Taj vid dijagnostike do sada je rađen samo u bolnicama za lečenje dece u Beogradu i Novom Sadu, a od sada će najmlađi pacijenti moći da je obave i u svom gradu.
Dijagnostiku na novim uređajima radiće dr Slavko Dušanov, specijalista dečje kardiologije.
Preporučujemo
VRŠČANI POKAZALI VELIKU HUMANOST: Za pola godine prikupljeno više od 700 jedinica krvi
02. 07. 2022. u 18:39
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)