ZA LEPŠU PLANETU: Ekološka radionica za kraljevačke osnovce

Goran Ćirović

17. 05. 2022. u 11:31

U DVORIŠTU Kulturnog centra u Ribnici, u sklopu višednevne manifestacije „Muzeji za 10“, održana je radionica za kraljevačke osnovce pod nazivom „Ekološka učionica“.

ЗА ЛЕПШУ ПЛАНЕТУ: Еколошка радионица за краљевачке основце

KC Ribnica

Ovom prilikom na teorijskom delu sa mališanima se razgovaralo o značaju drveća, sunčeve stvetlosti, koliko je važno da reke budu čiste, o zagađenju prirode, recikliranju, o tome ko su najveći zagađivači, ko proizvodi kiseonik i kako se uz male promene određenih navika u svakodnevnom životu može doprineti da naša planeta izgleda lepše i čistije.

KC Ribnica

Mališani zasadili ukrasno cveće

U praktičnom delu radionice i kraju druženja koje će i đacima i njihovim domaćinima ostati u lepoj uspomeni, zasađene su ukrasne biljke koje će dodatno oplemeniti dvorište Kulturnog centra.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)