BESPLATAN ULTRAZVUČNI PREGLEDI DOJKE: Karavan će biti smešten na Trgu Stevana Sinđelića
Udruženja „Žena uz ženu“, uz podršku opštine Svilajnac, u četvrtak, 24. marta, u Svilajncu organizovaće besplatne ultrazvučne preglede dojke za žene od 20 do 45 godina
Foto:Z.Gligorijević
Karavan će biti smešten na Trgu Stevana Sinđelića, a pregledi se mogu obaviti od 12 do 18 sati. Prijave za pregled se obavljaju od 11,30 do 12,00 časova.
Mart je mesec borbe protiv raka, pa tim povodom Udruženje "Žena uz ženu" organizuje projekat "Budi hrabra" u 28 opština u Srbiji. Kamion je opremljen ultrazvučnim aparatom i svom neophodnom opremom za dijagnostički pregled.
Preporučujemo
ZBOG KVARA NA GLAVNOM DOVODU: I danas problem sa vodosnabdevanjem Paraćina i Ćuprije
21. 01. 2026. u 16:42
UKRAJINCI OBORILI NOVI RUSKI DRON: Zaprepastili se šta se nalazi u njemu
JEDNOG od prvih dana 2026. godine ukrajinska vojska oborila je ruski dron novog tipa. Identifikovan je kao „Geran-5“, brz i dalekometni dron.
23. 01. 2026. u 12:25
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)