ŽITIŠTE ULAŽE 8 MILIONA: Potpisan ugovor o sufinansiranju programa energetske sanacije

Б. Г.

12. 03. 2022. u 08:14

PREDSEDNICA Skupštine opštine Žitište Ivana Petrić potpisala je ugovor o sufinansiranju programa energetske sanacije za 2022. godinu, na osnovu kojeg će ova Srednjobanatska opština uložiti 8 miliona dinara u program energetske sanacije stambenih zgrada, porodičnih kuća i stanova.

ЖИТИШТЕ УЛАЖЕ 8 МИЛИОНА: Потписан уговор о суфинансирању програма енергетске санације

Foto: A. Amižić

Uz 4 miliona dinara budžetskih sredstva lokalne samouprave, 4 miliona dinara iznosi subvencija Ministarstva rudarstva i energetike Republike Srbije za finansiranje i podsticanje energetske efikasnosti.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

PREKO NOĆI JE NESTALO Bobi propao biznis