BEZ INCIDENATA: Novogodišnja noć u Kraljevu protekla mirno
Na centralnom gradskom trgu nije bilo organizovanog dočeka, a ako se izuzme velika količina upotrebljene pirotehnike, novogodišnja noć je u Kraljevu protekla mirno i bez incidenata.
G.Šljivić
Kako saznajemo, nije bilo saobraćajnih udesa, tuča, ni ozbiljnijeg narušavanja javnog reda i mira.
U Službi hitne pomoći ovdašnjeg Doma zdravlja, zbrinuto je pedesetak pacijenata i obavljeno je oko 20 kućnih intervencija, što su uobičajene brojke za novogodišnju noć.
Prema rečima dr Aleksandra Gvozdenovića, zabeležena je povećana prekomerena alkoholisanost maloletnih lica, ali dramatičnih događaja nije bilo.
Preporučujemo
DEO ŠKOLSKOG PLAFONA PAO NA UČENIKA: Incident u Kikindi, povređen gimnazijalac
05. 06. 2026. u 22:28
RONIOCI ČISTE ŠLjUNKARU: Akcija „Volim reku, a ti?“ u subotu i u Beloj Crkvi
05. 06. 2026. u 18:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN GUBI KRIM? U toku je "duboka operacija" - Ukrajina izvodi brz povratak poluostrva nakon 12 godina
ZAPADNI mediji i stručnjaci danima unazad predviđaju da bi se poluostrvo Krim moglo vratiti pod ukrajinsku kontrolu, jer je Ukrajina prekinula ruske linije snabdevanja.
06. 06. 2026. u 08:59 >> 08:59
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)