NAJMANJE NOVOZARAŽENIH DOSAD: U južnom Banatu svega 37 građana sa virusom korona

Jelena Baljak

19. 12. 2021. u 15:55

U južnom Banatu je u poslednja 24 sata registrovano najmanje novozaraženih virusom korona, otkako je taj broj počeo rapidno da opada.

НАЈМАЊЕ НОВОЗАРАЖЕНИХ ДОСАД: У јужном Банату свега 37 грађана са вирусом корона

Grad Vršac

Svega je 37 novih slučajeva zaraze, dok u tri opštine uopšte nema novoinficiranih. Reč je o Alibunaru, Kovinu i Plandištu.

U Pančevu je kod 14 građana identifikovan virus, u Vršcu i Beloj Crkvi po devet, Opovu tri, a u Kovačici dva.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

GAVRILOVA MAJKA I MOJ PRADEDA...: Princip PREDAK našeg poznatog pevača (FOTO)