“TOMA” OPET NA REPERTOARU: Preko 2.000 Vranjanaca pogledalo film
ZBOG velikog interesovanja Vranjanaca, na repertoaru vranjskog bioskopa, u velikoj sali Pozorišta ,,Bora Stanković’’, od 7. do 10. oktobra biće film ,,Toma’’ Dragana Bjelogrlića, sa Milanom Marićem u glavnoj ulozi.
Foto Instagram/tomazdravkovic_film
Reč je o biografskom filmu o Tomi Zdravkoviću, čoveku koga ne pamtimo samo po njegovim pesmama i načinu na koji ih je pevao, već i kao velikog boema.
Projekcije će biti od 18 i 21 sat, a ulaznice će moći da se kupe od četvrtka, 7. oktobra, na biletarnici pozorišta od 13 do 21 sat.
Cena ulaznice je 350 dinara, a projekcije se odvijaju uz strogo poštovanje epidemioloških mera.
Do sada je na 19 projekcija film pogledalo oko 2500 Vranjanaca, a gotovo svakodnevno se tražila karta više.
Zapratite Nportal na Fejsbuk stranici
BONUS VIDEO:
Najbolji su kadrovi iza scene - snimanje filma o Tomi Zdravkoviću
Preporučujemo
PLAČEM KAD LjILjANA UMIRE: Aco Pejović maestralno otpevao pesme u filmu "Toma"
02. 10. 2021. u 09:24
VENECUELA POSLE AGRESIJE: Tramp šalje Madura u logor Gvantanamo; SAD će upravljati zemljom (FOTO/VIDEO)
U GLAVNOM gradu Venecuele, Karakasu, odjeknule su eksplozije, a grad su u niskom letu nadletali avioni, javljaju svetski mediji. Američki predsedik Donald Tramp objavio je da je predsednik Venecuele Nikolas Maduro uhvaćen zajedno sa suprugom i prebačen iz zemlje.
03. 01. 2026. u 07:45 >> 19:16
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
Provokativni selfi iz kade, Anica Lazić mokra do kože (FOTO)
NA OBJAVLjENIM snimcima i fotografijama Anica se najpre pojavila u bade-mantilu, opuštena i nenametljiva, da bi potom podelila i kadar iz kade.
03. 01. 2026. u 11:51
Komentari (0)