U ČAST I SLAVU RAVNOGORSKIM JUNACIMA: Nole na poklon dobio četničku rakiju „Draža ”(FOTO)

NAJBOLjI teniser Novak Đoković dobio je pre nekoliko dana na poklon rakiju iz Srbije "Draža".

У ЧАСТ И СЛАВУ РАВНОГОРСКИМ ЈУНАЦИМА: Ноле на поклон добио четничку ракију „Дража ”(ФОТО)

foto: EPA

"Četnička" rakija dolazi u luksuznoj kutiji na kojoj je i slika generala Dragoljuba Draže Mihailovića i natpis "Proizvedena u čast i slavu ranogorskim junacima".

FOTO: Privatna Arhiva

Đokoviću je u Beogradu poklon uručio vlasnik firme koja proizvodi pomenutu rakiju, a koji je i jedan od simpatizera POKS-a.

(Kurir)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (1)

VENAMA PREDSEDNIKA FIFA TEČE SRPSKA KRV: Kako je Beograđanka spasila život Infantinu - prvi čovek svetskog fudbala stupio u kontakt sa njom