NOVAK O SLUČAJU ZVEREV I ZLOSTAVLJANJU DEVOJKE: Tu sam za Sašu ako on to želi
NOVAK Đoković, najbolji teniser sveta, upitan je da prokomentariše situaciju oko Aleksandra Zvereva i njegovog navodnog zlostavljanja Olje Šaripove.
Foto: M.Vukadinović
Nemački teniser optužen je da je fizički napastvovao 23-godišnju Šaripovu i prethodnih nekoliko nedelja ovaj slučaj nalazi se u centru pažnje.
Đoković je u petak savladao Zvereva, čime se plasirao u polufinale Završnog turnira, a posle meča novinari su ga pitali da prokomentariše slučaj Nemca.
- Ne znamo tačno šta se desilo. Saznaćemo u budućnosti", rekao je Đoković koji je dodao da ima odličan odnos sa Sašom, ali i da osuđuje svaki vid nasilja.
- Nisam pričao sa Sašom o ovom slučaju. Ali sam mu rekao da sam tu za njega ako hoće da popriča s nekim", zaključio je najbolji teniser sveta.
Preporučujemo
IZVUČENE GRUPE ZA ZAVRŠNI MASTERS: Poznato je sa kim će Đoković odmeriti snage
12. 11. 2020. u 18:33
EVROLIGA: Partizan bolji od Valensije, Panter "ruši" Zvezdu...
ZA danas vam je naša redakcija spremila nekoliko zanimljivih predloga iz Evrolige.
27. 03. 2026. u 10:30
SKANDAL: UEFA zabranila pravoslavlje, a satanizam je dozvoljen!
Najnovije vesti iz sveta sporta, tačnije fudbala, vezane su za FK Crvena zvezda, ali je i cela Srbija, pa i celo pravosavlje pogođeno odlukom evropske kuće fudbala, UEFA.
27. 03. 2026. u 15:15
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)