NOVAKOVA PORUKA – OVO JE VANSERIJSKO BLAGO: Đoković pozvao sve kolege u tunel ispod "bosanske piramide"
13. 10. 2020. u 15:14

Foto: Printskrin
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković je odmah posle finala Rolan Garosa nenajavljeno otputovao u Bosnu i Hrcegovinu, tačnije u Visoko gde se nalaze "bosanske piramide".
Srbin je posetio ovo mesto prvi put još u julu kada se oporavljao od korone. A za “Avaz” je rekao da mu je nakon prve posete s roditeljima bilo lepo, da je uživao, te da je jedva čekao da se vrati.
- Ovog puta sa mnom je supruga Jelena, a naredni put ćemo doći sa decom. Mi ovde na Balkanu imamo veliko blago i to već 15 godina i duže objašnjava kroz naučnu metodologiju dr Osmanagić. Ne bih previše stručno pričao, jer je to Semirov zadatak, on je stručan čovek, i nešto što je otkrio ovde je nešto vanserijsko i jako bitno ne samo za Balkan već za ceo svet”, rekao je Đoković za “Avaz”.

Foto: Printskrin
Ovu posetu je iskoristio da uputi poruku i ostalim sportistima.
Preporučujemo

SKOKNUO U KOMŠILUK: Novak nenajavljeno posetio Bosnu i Hercegovinu (FOTO)
13. 10. 2020. u 10:10

AMERIKANKA KRITIKOM PODELILA JAVNOST: Deo optužuje Novaka za seksizam, deo ga brani!
13. 10. 2020. u 09:19 >> 09:21

RODžER PADA NA DAN ŽENA: Poznat datum kada će Đoković prestići Federera
12. 10. 2020. u 23:11
- Pozvao bih sve sportiste da dođu ovamo, da provedu neko vreme u tunelima Ravne, koji su jako delotvorni na uvećanje kiseonika u plućima, direktno utiču na regeneraciju i oporavak, što je nama sportistima veoma bitno. Posebno u elitnim sportovima u kojima sezona traje dugo. Izloženi smo naporima, menjamo vremenske zone, i sve što može na prirodan način da pomogne da se brže oporavimo, a takođe služi i kao prevencija povreda, dobro nam dođe. I piramide i posebno tunel ispod piramida su prava stvar za to”, rekao je Đoković i ponovio da Bosansku dolinu piramida smatra svojom drugom kućom u koju će se vraćati.
Da li je neko Novaku rekao da su "Bosanske piramide" laz i obmana, Samir prevarant a ceo "projekat" prevara? Da li je Novak isao u skolu?
Muka mi je vise od ovog jugoslovena. Umesto da ako vec radi promocije turizma to radi za Srbiju gde ima toliko toga, on ide u Bosnistan. Muka mi je.
Ti nisu piramide no brda koja imaju karakteristican oblik. Prirodni fenomen ali nema reci o piramidama
Jel to tajna kako pobediti Nadala?
Ovaj skroz odlepio. A mi se cudimo sto ga je Nadal unistio u finalu.
Komentari (13)