ŠOK NA ROLAN GAROSU! Nestvaran debakl odmah na startu turnira
IZNENĐENjE!
FOTO: Tanjug/AP
Deveta teniserka sveta Ema Navaro doživela je debakl na startu Rolan Garosa. Ona je izgubila meč prvog kola na "Suzan Lenglen" stadionu od Špankinje Džesike Buzas Maneiro – 6:0, 6:1.
Bio je ovo jedan od najšokantnijih nastupa neke Top 10 teniserke u prvom kolu Grend slema, pošto je Amerikanka uspela da osvoji samo jedan gem za 57 minuta igre.
Navaro nikad nije bila naročito dobra na šljaci, ali ovakav poraz od 68. igračice planete niko nije mogao da očekuje.
Do sada je dva puta nastupila u Parizu, a prošle sezone igrala je osminu finala.
Koliko je loše odigrala protiv Maneiro videli smo iz situacija u kojima se borila da osvoji makar poen, a kamoli gem.
Špankinju u drugom kolu čeka dvoboj sa boljom iz meča Pari – Montgomeri.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo
NAGRADA ZA DOBAR RAD: Zvezdan Mitrović produžio ugovor sa Cedevita Olimpijom
05. 03. 2026. u 22:55
"OPET IGRAMO U TOJ FAMOZNOJ GRUPI": Dušan Vemić posle žreba za Bili Džin King kup
05. 03. 2026. u 22:41
SAD JE SVE POZNATO: Evo sa kim Novak Đoković igra prvi meč u Indijan Velsu
05. 03. 2026. u 22:12
SPEKTAKL! Lalatovićev Pazar protiv "njegove" Zvezde za mesto u polufinalu Kupa Srbije
APSOLUTNI derbi četvrtfinala Kupa Srbije biće odigran u Novom Pazaru gde će istomeni tim na "Gradskom stadionu" ugostiti Crvenu zvezdu (14.45).
05. 03. 2026. u 07:00
IRAN NAPADNUT, A RUSIJA KAŽNjENA! Sergej Lavrov o onome što šta rade Amerika i Izrael, a kako u svemu prolaze Rusi
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. U najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" upleteni su i Iran, ali i Sjedinjene Američke Države i Izrael koji su Irance napali, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze.
05. 03. 2026. u 12:19
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)