BRAVO! Olga Danilović ostvarila rekord karijere
Srpska teniserka Olga Danilović osigurala je najbolji renking u karijeri.
Foto: EPA-EFE/ROLEX DELA PENA
Posle plasmana u polufinale Čelendžera u Antaliji, Danilović, trenutno 41. na svetu, je na VTA listi obezbedila 39. mesto.
Opravdala je epitet prvog nosioca u duelu protiv Simone Volter koju je za 80 minuta savladala u dva seta rezultatom 6:2, 6.2.
Nije imala odgovor 155. na svetu protiv Danilović koja je u šest od osam servis gemova Švajcarkinje uspela da napravi brejk i tako stigne do komotne pobede.
Rivalka u polufinalu će joj biti bolja iz duela između Oksane Selehmetove i Tamare Zidanšek.
Njen uspon nije i finalni, kako bi osvajanjem titule po prvi put u karijeri mogla da se nađe među 35 najboljih.
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
ISPISANA ISTORIJA: Hapoel doživeo prvi poraz u Tel Avivu u "Evroligi"
31. 12. 2025. u 08:50
GROBARI U NEVERICI! Bivši igrač Crvene zvezde postaje trener u fudbalskom klubu Partizan
31. 12. 2025. u 07:47
EMOTIVNO VEČE NA "OLIMPIKU": Legendarni kapiten se vraća kući, navijačima Rome će biti čudno da ne bodre svog voljenog sina
POSLEDNjI meč 17. kola Serije A donosi emotivan duel na Olimpiku, gde Roma dočekuje Đenovu. U centru pažnje je povratak Danijelea De Rosija u Rim, ovoga puta kao rivala, dok domaćin traži pobedu kojom bi održao korak za timovima iz vrha tabele.
29. 12. 2025. u 09:00
PAO ALEKSANDAR LUKAŠENKO: Ovo je njegova prva reakcija (VIDEO)
Najnovije vesti iz Belorusije su prilično neočekivane.
30. 12. 2025. u 19:58
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)