ŠOK U INDIJAN VELSU: Miljenik srpskih navijača ima dosta problema
JEDAN od omiljenih tenisera u srpskom narodu bez sumnje je Australijanac Nik Kirjos koji je svojevremeno najglasnije branio Srbina, Novaka Đokovića. Nekadašnji finalista Vimbldona prekinuo je danas trening i zabrinuo svoje navijače.
Foto: M. Vukadinović
On je tokom priprema za prvi meč osetio bol u zglobu, a nakon treninga se oglasio i objasnio navijačima o čemu se radi...
- Trenirao sam sat vremena, dobro se osećao, a onda sam odjednom osetio bol u ruci. Moraću očigledno da živim sa tim problemom, moram da naučim kako da se na najbolji način izborim sa tim - objasnio je Kirjos.
Kirjos ne krije da bi voleo još jedan duel sa Novakom Đokovićem, ali ističe da nije siguran da će do njega doći.
FOTO: Tanjug/AP
- Naravno da bih voleo da igram protiv Novaka, ali ne mogu da kažem da je to sigurno - rekao je Australijanac osvrnuvši se na svoju pobedu nad Đokovićem upravo u Indijan Velsu 2017. godine.
Australijski teniser mora prvo da savlada Holanđanina Botika van de Zandšulpa u prvom kolu kako bi do tog duela došlo, ali i da pobedi sopstvene zdravstvene probleme.
BONUS VIDEO: Aleks Koreča za Novosti o "velikoj trojci": Ono što su uradili ravno je čudu
Preporučujemo
UKRAJINA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje koje sankcije su upravo ukinute Rusiji
06. 03. 2025. u 12:25
RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Češka uradila
05. 03. 2025. u 12:51
NEMAJU ODGOVOR ZA JOKIĆA: Niksi "nemoćni" protiv najboljeg košarkaša današnjice
VEČERAS nas očekuje duel između Nagetsa i Niksa koji se sastaju u "Bol areni" tri sata posle ponoći.
06. 03. 2026. u 14:30
ZAPAD U NEVERICI, TRAMP U ŠOKU! Evo šta su Turci upravo uradili zbog napada Amerikanaca i Izraela na Iran
Nakon što su Sjedinjene Američke Države i Izrael ivršili napad na Iran, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze, desila se jedna potpuno nesvakidašnja stvar.
06. 03. 2026. u 22:52
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (0)