HAOS U DRŽAVI! Najbolji teniser sveta žestoko ispalio predsednika
SVE je organizovano na najvećem nivou, a on se neće pojaviti.
FOTO: Tanjug/AP
Italija bruji o potezu Janika Sinera nakon osvajanja Australijan opena. Prvi čovek države Serđo Matarela će zbog njegovog uspeha, ali i sjajnih rezultata italijnaksih tenisera tokom minule godine upriličiti prijem u Kvirinalskoj palati. Ali, Siner je odlučio da to preskoči i podigao prašinu.
Serđo Matarela, Foto AP
Prvi teniser sveta smatra da mu je potreban odmor posle naporne dve nedelje u Melburnu, gde je osvojio treću grend slem titulu. Izgleda da nije imao snage ni za prijem kod predsednika.
- Verujem da će Janik, kao najvažniji arhitekta ove 2024. biti sa nama kod predsednika Matarela na proslavi - rekao je predsednik TS Italije, Anđelo Binagi.
FOTO: Tanjug/AP
Odluka Janika Sinera podigla je buru. Deo javnosti ne razume njegovu odluku da ne prisustvuje svečanosti, međutim, nije malo onih koji ga osuđuju jer je odbio predsednika.
Podsećanja radi, Italija je je tokom 2024. godine osvojila Dejvis i Bili Džin King Kup, zlato u ženskom dublu, bronzu u muškom singlu na Olimpijskim igrama, Siner je osvojio dve grend slem titule, dok je Jasmin Paolini igrala dva finala na grend slem turnirima.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo
DRASTIČNA PROMENA: Ukinuti kvalifikacioni turniri za Olimpijske igre
14. 12. 2025. u 15:08
MILANEZI OVE SEZONE NE ZNAJU SA NOVAJLIJAMA U LIGI: Jedan podatak ipak raduje navijače - evo šta se poslednji put desilo u šampionskoj sezoni
SA željom da uveća prednost na vrhu tabele Serije A, Milan će nastaviti borbu za Skudeto u nedelju popodne, kada na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekuje Sasuolo.
14. 12. 2025. u 07:00
ŠOK: Argentinu izbacuju sa Svetskog prvenstva, Mesi ostaje bez Mundijala?! Veliki skandal potresa zemlju!
NOVE pravne zavrzlame mogle bi da obeleže Svetsko prvenstvo u fudbalu.
14. 12. 2025. u 13:06
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)