DIMITROV POSLE MARATONA ELIMINISAO RUBLJOVA: Da li je Serena Vilijams "kriva" za to? (VIDEO)
Bugarski teniser, trenutno deveti teniser sveta, Grigor Dimitrov plasirao se u četvrtfinale Ju-Es opena, pošto je posle pet setova pobedio ruskog tenisera, Andreja Rubljova rezultatom 3:2, po setovima 6:3, 7:6, 1:6, 3:6, 6:3.
Foto: Profimedia
Bugarski teniser, Grigor Dimitrov u sledećoj fazi takmičenja igraće protiv Frensisa Tijafoa.
Jedna zanimljivost na meču Dimitrova i Rubljova je bilo svakako prisustvo i jedne od najboljih teniserki svih vremena, Serene Vilijams - za koju se, inače, jedno vreme govorilo da je devojka ovog Bugarina, ali zvanična potvrda nikad nije stigla.
Grigor Dimitrov malo je popustio u drugom delu meča, a svima je zapalo za oko da je baš tad dobio potrebnu podršku od Serene u vidu "stisnute pesnice".
Da li je Serena Vilijams mogla da bude ključna za pobedu Grigora Dimitrova u četvrtom kolu na Ju-Es openu protiv Andreja Rubljova?
Bugarin je imao zanimljiv komentar.
- Iz nekog razloga nisam nervozan pred njom, dala mi je dobar savet pre meča, znam tačno šta trebam da radim, Iskreno, oduševila me je - rekao je Dimitrov kroz osmeh.
BONUS VIDEO VESELI SE SRPSKI RODE: Novak Đoković je ovako proslavio zlato na Olimpijskim igrama
STARA DAMA LEČI EVROPKE RANE U RIMU: Vučica je (skoro) nepobediva na Olimpiku, ovde su slavili samo Inter i Napoli (plus Torino dva puta)
ROMA dočekuje Juventus na Olimpijskom stadionu u ključnom susretu u trci za kvalifikacije za Ligu šampiona.
01. 03. 2026. u 06:00 >> 03:00
CEO SVET U ŠOKU! Evo šta su uradile fudbalerke Irana na prvoj međunarodnoj utakmici otkako su Amerika i Izrael napali njihovu zemlju (VIDEO)
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke.
03. 03. 2026. u 15:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)