RUBLJOV LAKO DO OSMINE FINALA: Rus izbacio Amerikanca, sada ga čeka domaći teniser koji je nedavno pobedio i Đokovića

Filip Milošević

19. 01. 2024. u 14:42

Andrej Rubljov se relativno lako domogao osmine finala, on je izbacio Sebastijana Kordu sa Australijan opena (6:2, 7:6 (6), 6:4).

РУБЉОВ ЛАКО ДО ОСМИНЕ ФИНАЛА: Рус избацио Американца, сада га чека домаћи тенисер који је недавно победио и Ђоковића

FOTO: Tanjug/AP

Bez previše napora Rus je uspeo da se plasira u osminu finala, sada ga tamo čeka 10. nosilac turnira Aleks de Minor, koji je deklasirao Flavija Kobolija sa 3-0.

Sada je formirana i cela gornja polovina kostura, u kojoj je Novak Đoković. 

BONUS VIDEO: Pečat najboljeg - Koje rekorde sada juri Novak Đoković?

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.

06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01

Komentari (0)

AUDIO BM SLUŠNI APARATI: Novogodišnja čarolija zvuka