DIJANA I JELENA NISU U DOBRIM ODNOSIMA? Novak između majke i supruge: Đoković fotografijom demantovao sve i pokazao ko su njegove kraljice
NOVAK Đoković trenutno uživa u čarima Kotora, dok iščekuje vesti iz SAD u nadi da će dobiti pomilovanje američkog političkog vrha i zaigrati na tamošnjem kontinentu.
Foto: N. Paraušić
Uprkos medijskoj hajci koja se na Zapadu vodi protiv njega, "kralj belog sporta" uživa u svakom trenutku koji provodi sa dragim osobama, o čemu svedoče i kadrovi koji neprestano stižu sa primorja.
Podsetimo, Đoković je "ukrao šou" Dinu Merlinu, a bio je i specijalan gost crnogorskih navijača, koji su ga pozvali i da uveliča proslavu stogodišnjice osnivanja klubova VPK Primorac i FK Bokelj.
Juče je sa Simonom Karićem, sinom biznismena Jugoslava Karića, pokazao kakav je majstor i na vodi, vozeći kajak.
Nakon što je završio sa uživanjem u vodenim sportovima, srpski as podelio je jednu zanimljivu fotografiju na društvenim mrežama, koja je uslikana dan ranije, na pomenutom koncertu Dina Merlina.
FOTO: Printskrin/Tviter/NDjokofan
U prisustvu srpskog asa tada su bile majka Dijana Đoković i supruga Jelena Đoković.
Nole je, naime, uz sliku na kojoj grli svoju izabranicu i ženu koja ga je rodila stavio "emodžije" koji simbolizuju kraljice, te još jednom pokazao da su one, uz ćerku Taru, najvažnije ženske osobe u njegovom životu, koje neizmerno voli i poštuje.
Iako se u prošlosti dosta pričalo kako njih dve nisu u dobrim odnosima, srpski teniser ih je krunisao i fotografijom demantovao sve "pogane jezike".
FOTO: Printscreen/djokernole
Dan posle koncerta, Jelena i Novak su sa decom uživali u aktivnostima na plaži, a teniser je sina Stefana i ćerku Taru učio da plivaju i rone.
BONUS VIDEO: Đoković otvara terene u Visokom
Preporučujemo
ODLUČNI DA POSTANU DEO RUSIJE: "Referendum je važan za sve oslobođene teritorije"
17. 07. 2022. u 10:18
NEPRIJATAN GOST NA OLD TRAFORDU: Junajted juri Ligu šampiona, "trešnjice" treći uzastopni trijumf na Teatru snova
MANČESTER junajted će i drugog ponedeljka zaredom spustiti zavesu na kolo Premijer lige, kada na „Old trafordu“ ugosti Bornmut (21.00) u meču koji može mnogo da kaže o stvarnom dometu tima Rubena Amorima.
15. 12. 2025. u 09:00
RUSKA BABA ZAPREPASTILA CEO SVET: Ima 77 godina i upravo je uradila - ovo (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - tiču se jedne bake.
15. 12. 2025. u 16:19
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (2)