NBA liga je odlučila da u čast Bila Rasela, košarkaške legende, povuče iz upotrebe dres sa brojem šest, a upravo zbog toga jedan Srbin ušao je u istoriju Golden Stejt Voriorsa.
TRENER fudbalera Radničkog iz Niša Tomislav Sivić podneo je večeras ostavku posle poraza od Novog Pazara sa 3:1 (1:0) u uvodnom meču šestog kola Superlige.
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić osvrnuo se u emisiji "Prva tema" i na sportske aktuelnosti u našoj zemlji, kako one koje se tiču košarkaške reprezentacije Srbije, ali i fudbalske koju očekuje nastup na šampionatu sveta.
MUŠKA odbojkaška reprezentacija Srbije odigrala je danas prvu od dve prijateljske utakmice sa Bugarskom u okviru priprema za 20. Svetsko prvenstvo koje se odigrava u Sloveniji i Poljskoj.
Komentari (0)