DA LI SU ONI SVESNI ŠTA RADE? Novak Đoković doživeo neviđeno nepoštovanje
PREDVIĐANjA novinara Eurosporta za godinu u koju smo upravo ušli neće se nimalo dopasti navijačima Novaka Đokovića.
Foto arhiva VN
U njihovoj analizi predviđa se da će Novak Đoković neće vladati teniskim svetom u 2022.
Novinar Tomas Adams analizirao je teniski svet u novoj kalendarskoj godini, a ljubiteljima "belog sporta" u Srbiji neće se dopasti šta je imao da kaže.
- Novak Đoković ulazi u 2022. sa željom da dokaže da je najveći teniser svih vremena. Međutim, u 2021. godini mogli smo da posvedočimo dolasku nove generacije koju predvode Aleksander Zverev i Danil Medvedev. Prvi je osvojio olimpijsko zlato i završni masters, a drugi Ju-Es Open. Obojica sada znaju da mogu da pobede Novaka na najvećoj pozornici. Ne kažem da Novak više neće osvajati slemove, siguran sam da hoće, ali mislim da će u 2022. godini Saša i Danil zajedno osvojiti više slemova neko Novak. Osim toga, mislim da će neko od njih dvojice izbiti na prvo mesto ATP liste. Moguće je da da kraju 2022. godine posle 18 godina imamo prvog igrača sveta koji nije član "velike trojke"- piše britanski novinar.
Moglo bi da se dogodi da Novak Đoković, Rafael Nadal i Rodžer Federer više ne osvoje nijedan grend slem, i to ne samo u 2022. godini, već i zauvek, smatra on.
Tome dodaje i da bi Naomi Osaka mogla ponovo na vrh teniskog sveta. Takođe i da će Ešli Barti osvojiti grend slem u Australiji.
BONUS VIDEO: Ekskluzivno - novogodišnji intervju predsednika Vučića za "Novosti"
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.
08. 12. 2025. u 15:15
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (9)