KORONA NA DEJVIS KUPU: Rastu šanse Srbije
ŠPANSKI teniser Karlos Alkaraz pozitivan je na virus korona i neće moći da igra za reprezentaciju u Dejvis kupu.
FOTO: AP/Tanjug
Kako je saopštio savez, 18-godišnji teniser se oseća dobro i ima blage simptome, a umesto njega u španski tim je pozvan 60. igrač sveta Pedro Martinez Portero.
Uoči starta turnira u Madridu Španci su ostali i bez Roberta Bautiste Aguta, koji je na treningu zaradio povredu abdomena.
Španija brani titulu u Dejvis kupu.
Danas će u takmičenju po grupama igrati protiv Ekvadora, dok je u subotu rival reprezentacija Rusije.
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za četvrtak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
26. 03. 2026. u 06:59
NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Evo šta je upravo uradio Rafael Nadal
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i jednog od najboljih koji se ikada bavio "belim sportom". Novak Đoković je na vrhu te liste, a njegov "prvi pratilac" i, uz Rodžera Federera, najveći rival, Rafael Nadal, danas je baš ponosan.
25. 03. 2026. u 20:06
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske
UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.
26. 03. 2026. u 12:34
Komentari (0)