KRAJINOVIĆ SLAVIO U SRPSKOM OKRŠAJU: Filip prepustio Đereu samo tri gema

30. 09. 2021. u 16:27

OČEKIVALO se mnogo više neizvesnosti u srpskom teniskom okršaju na turniru u Sofiji. Ipak, Filip Krajinović je prilično lako pobedio Lasla Đerea sa 6:3, 6:0.

КРАЈИНОВИЋ СЛАВИО У СРПСКОМ ОКРШАЈУ: Филип препустио Ђереу само три гема

Ovim trijumfom 37. igrač sveta se domogao četvrtfinala, a zanimljivo je to da je juče ostvario trijumf sličnim rezultatom. Bio je bolji od Bugarina Aleksandra Lazarova sa 6:0, 6:3.

Što se meča sa Đereom tiče. U prvom setu je presudan bio osmi gem, kada je momak iz Sombora napravio brejk i u narednom sigurno odservirao za prednost.

Drugi deo susreta bio je jednosmerna ulica. Unervozio se 47. na ATP listi, Krajinović je to iskoristio i dobio set bez izgubljenog gema. Ovaj meč je trajao jedan sat i 14 minuta.

Srbin će u četvrtfinalu igrati protiv Poljaka Kamila Majhšaka.

BONUS VIDEO: NOVAK ZAPEVAO "PUKNI ZORO"! Pogledajte snimak o kom priča Srbija, Đoković oduševio goste