NOVAK ĐOKOVIĆ STIGAO U SAD: Za osvajanje NJujorka se priprema sa Srpkinjom (FOTO)

Александар Илић
Aleksandar Ilić

23. 08. 2021. u 08:01

NAJBOLjI teniser u istoriji tog sporta Novak Đoković stigao je u Njujork gde je odradio prvi trening na američkom betonu, pripremajući se za Ju-Es open.

НОВАК ЂОКОВИЋ СТИГАО У САД: За освајање Њујорка се припрема са Српкињом (ФОТО)

FOTO: Tanjug

Novak je deo vremena nakon Olimpijskih igara proveo u Crnoj Gori i Marbelji, a sada je stigao u SAD gde ga od 30. avgusta čeka pohod na poslednji grend slem sezone. 

Đoković se za pokušaj kompletiranja "kalendarskog slema" priprema sa srpskom teniserkom Olgom Danilović i saradnikom Vasekom Pospišilom. 

„Jak prvi trening u Njujorku“, napisao je Đoković uz fotografiju sa Olgom i Vasekom, dok je Kanađanin dodao „pozitivna energija za početak puta“.

FOTO: Printskrin/Instagram/Djokernole

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KRIZA NA STAMFORD BRIDŽU: Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.

13. 12. 2025. u 07:30

Komentari (1)

PREKO NOĆI JE NESTALO Bobi propao biznis