ATP HAMBURG: Lajović i krajinović u četvrtfinalu, Đere ispao
SRPSKI teniseri Filip Krajinović i Dušan Lajović plasirali su se u četvrtfinale dubla na ATP turniru u Hamburgu, pošto su u prvom kolu pobedili Srirama Baladžija i Luku Margarolija sa 2:0, po setovima 6:3, 6:2.
FOTO: TSS
Lajović i Krajinović će za plasman u polufinale igrati protiv pobednika duela između grčke kombinacije koju čine braća Petros i Stefanos Cicipas i nemačko-američkog para Tima Puca i Majkla Venusa. Taj meč na prgramu je sutra.
Nažalost, Laslo Đere nije uspeo u paru sa Đanlukom Mađerom. Srpsko-italijanska kombinacija poražena je od južnoameričkog para koga čine Urugvajac Ariel Behar i Ekvadorac Gonzalo Eskobar sa 2:1 u setovima, bilo je 10:3 u super taj-brejku.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
PRODUŽETAK DINASTIJE: Sin Branka Brnovića potpisao profesionalni ugovor sa Partizanom
12. 07. 2021. u 16:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA DO SAMOG KRAJA: Volfsburg bi da izbegne veliku bruku, dok Paderborn sanja povratak u Bundesligu
VELIKA drama očekuje nas večeras na "Houm deluks areni" gde će od 20.30 ekipa Paderborna ugostiti Volfsburg u revanš utakmici baraža za Bundesligu. Na prvom susretu nije bilo pobednika (0:0), tako da je sve otvoreno pred večerašnji meč koji nosi ogroman ulog.
25. 05. 2026. u 08:30
TRAMP "AMINOVAO", CELA RUSIJA BESNA! Najnovije vesti iz Amerike su potpuno neverovatne!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, najnovije vesti vezane za Rusiju, a da nisu sa samog ratišta, ili, kako to Ruska Federacija zove "prostora na kome se odvija Specijalna vojna operacija", uglavnom su Ruse nervirale zbog sankcija, ali poslednje su - prilično neverovatne.
25. 05. 2026. u 19:40
RUSI IZDALI HITNO UPOZORENjE KIJEVU: "Napustite ukrajinsku prestonicu - došlo je do tačke pucanja"
"SVE je ovo došlo do tačke pucanja."
25. 05. 2026. u 18:56
Komentari (0)