LEGENADRNI ITALIJAN SE VRATIO: Vermiljo u Trećoj ligi
SLAVNI italijanski tehničar Valerio Vermiljo odlučio je da se vrati igri u 44. godini.
Foto: Ilustracija
Nekada najbolji dizač u Ligi šampiona, 2006. i 2012, osvajač medalja sa "azurima" na najvećim takmičenja prelomio je da mu je dosta "penzionerskih dana" i obukao je dres trećeligaša Sistemija LST Saturnija Aći Kastelo.
Zanimljivo da je nekadašnji dvostruki prvak Evrope i pobednik Svetske lige u sezoni 2018/2019. igrao za Saber Volo Palermo, koji je u tom trenutku igrao za Četvrtu italijansku diviziju.
Preporučujemo
DOMINACIJA NOVOSAĐANA: Vojvodina nakon pet setova bolja od Mladog radnika
08. 12. 2020. u 21:44
NI REPREZENTACIJE NE IGRAJU: Odložene i kvalifikacije za EP u obe konkurencije
07. 12. 2020. u 12:19
KUP CEV: Odložen turnir u Monci, novi termin do 11. decembra
07. 12. 2020. u 11:15
MILANEZI OVE SEZONE NE ZNAJU SA NOVAJLIJAMA U LIGI: Jedan podatak ipak raduje navijače - evo šta se poslednji put desilo u šampionskoj sezoni
SA željom da uveća prednost na vrhu tabele Serije A, Milan će nastaviti borbu za Skudeto u nedelju popodne, kada na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekuje Sasuolo.
14. 12. 2025. u 07:00
ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, iznedrila je i jednu nesvakidašnju situaciju koja ima veze sa sportom. Jer, najnovije sportske vesti iz Rusije tiču se ukrajinske šampionke, koja je osujećena u pokušaju terorističkog napada.
14. 12. 2025. u 16:00
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)