DERBI U LJIGU: Treće uzastopno gostovanje za odbojkaše Ribnice
Posle dva trijumfa identičnim rezultatom 3:2, pred odbojkašima kraljevačke Ribnice je prilika da eventualnom novom pobedom u Ljigu protiv domaćeg Spartaka više nego uspešno okončaju seriju od tri uzastopna gostovanja.
G.Šljivić
Ovaj meč biće ujedno i derbi prvoplasiranih „musketara“ iz grada na Ibru i drugoplasirane domaće ekipe u okviru 15. kola Prve lige Srbije. U dosadašnjem delu sezone Ribnica je osvojila 34 boda zabeleživši 12 pobeda i dva poraza, dok je Spartak sa 10 pobeda i četiri poraza na svoj saldo upisao 32 boda.
Parovi 15. kola: Vranje 1903-Klek Srbijašume, Smederevo Carina-Kosovska Mitrovica, Laki Star-Mladenovac, Užice-Dunav Volej, Novi Pazar-Partizan Bač, Novi Sad-Sloven, Spartak(Lj)-Ribnica.
Preporučujemo
KRV NIJE VODA: Ćerka Denisa Rodmana Triniti postala najplaćenija fudbalerka sveta
23. 01. 2026. u 16:50
SKANDAL U HRVATSKOJ! Teniska reprezentativka suspendovana zbog dopinga!
23. 01. 2026. u 16:40 >> 16:46
NIKO KAO VASILIJE KOSTOV: Mladi fudbaler Zvezde najbolji u Ligi Evrope
23. 01. 2026. u 16:25
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)