"ORLIĆI" IZGUBILI OD "PANCERA": Rukometaši na startu juniorskom Svetskom prvenstvu u Poljskoj poklekli protiv Nemačke

RUKOMETAŠI Srbije su u prvom kolu grupe G u Kjelceu na Svetskom prvenstvu od 21 godine u Poljskoj posle velike brobe izgubili od Nemačke – 29:30 (12:14). „Orlići“ se sutra (18.45) sastaju sa Tunisom, koji je bio slabije od Švajcarske – 31:41. Srbi i Švajcarci snage će da odmere u subotu.

ОРЛИЋИ  ИЗГУБИЛИ ОД ПАНЦЕРА: Рукометаши на старту јуниорском Светском првенству у Пољској поклекли против Немачке

Foto: Profimedia

U veoma uzbudljivom meču u našem taboru su odskočili Mitrović (7 golova), Antonijević (6) i Milovanović (4). Kod Nemaca je najefikasniji bio Šmid sa 10 golova.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

POSLEDNJI SNIMAK MILOŠEVIĆA PRE ODLASKA U HAG: Zapalio cigaru u američkoj bazi, zbijao šale sa vojnicima (VIDEO)