BOMBA NA KLUPI SRBIJE! "Orlovi" dobili selektora kakvog nisu mogli ni sanjati
KAKVO pojačanje!
Foto: Printskrin
Novi selektor muške rukometne reprezentacije srbije biće - Raul Gonzales.
Jedan od najboljih stratega na planeti, kada se radi o ovom sportu, stiže kao "hitno rešenje" posle kratkih pregovora i donete odluke da se "nešto mora promeniti", nakon što su naši "orlovi" u nedelju izgubili od Italije.
Tek u martu će se videti kako izgleda "nova" reprezentacija Srbije jer do tada naši najbolji rukometaši nemaju zajedničkih obaveza.
A imajući u vidu da je Gonzales, čiju strategiju krase izvrsno organizovane odbrane, uspeo da tokom karijere osvoji više od 20 trofeja, uključujući i rukometnu Ligu šampiona, nema sumnje da počinje nova era srpskog rukometa.
Gonzales je nedugo posle osvajanja olimpijske bronze, 1996. godine, otišao u trenere, a radio je i u Sijudad Realu, kao pomoć nekada legendarnog beka Talanta Dušebajeva, i u madridskom Atletiku, a onda u Vardaru, s kojim je senzacionalno osvojio Ligu šampiona, te u Pari Sen Žermenu poslednjih sedam sezona.
BONUS VIDEO: Sportski skandal koji je ušao u istoriju
Preporučujemo
"PLAKAO SAM ZAJEDNO SA NOVAKOM!" Đokovićev teniski otac otkrio veliku tajnu
12. 11. 2024. u 08:50
POKAZUJE SVOJ RASKOŠNI TALENAT: Drugi pik sa prošlogodišnjeg drafta bi mogao biti zvezda tima u budućnosti!
OČEKUJEMO dobro izdanje Aleksa Sara na večerašnjem susretu Vizardsa i Lejkersa koji ukrštaju koplja u Vašingtonu sat vremena posle ponoći.
30. 01. 2026. u 12:30
AUSTRALIJAN OPEN 2026: Novak Đoković ponižen kao nikada pre!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično neočekivane.
29. 01. 2026. u 13:10
DA LI JE TRAMP ZASPAO USRED SASTANKA? "Ne! Pogledajte, bilo je prilično dosadno!" (VIDEO)
DA LI je zaspao ili mu je samo bilo dosadno? Za američkog predsednika Donalda Trampa, sve je u oku posmatrača, kaže on.
30. 01. 2026. u 10:24
Komentari (0)