SRBIJA KREĆE PROTIV LETONIJE: Juniorsko odbojkaško Evropsko prvenstvo u Vrnjačkoj Banji i Arti u Grčkoj

Utakmicama prvog kola počelo je odbojkaško Evropsko prvenstvo za juniore (U-20) koje se do 7. septembra održava u Vrnjačkoj Banji i Arti u Grčkoj.

СРБИЈА КРЕЋЕ ПРОТИВ ЛЕТОНИЈЕ: Јуниорско одбојкашко Европско првенство у Врњачкој Бањи и Арти у Грчкој

OSS

U grupi A reprezentacija Srbije za rivale će imati Poljsku, Francusku, Tursku, Finsku, Ukrajinu, Letoniju i Austriju. Prvi meč naši mladi odbojkaši odigraće danas (17.30) u vrnjačkoj hali sportova protiv Letonije, dok se u ostalim utakmicama 1. kola sastaju i Turska-Poljska, Austrija-Finska i Ukrajina-Francuska.

Već sutra juniori Srbije snage će odmeriti sa vršnjacima iz Francuske, dok je u četvrtak zakazan duel protiv Austrije nakon čega će uslediti i dan odmora.

Polufinalne utakmice, kao i mečevi za medelje, biće takođe odigrani u Vrnjačkoj Banji.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ZVEZDA POČINJE EVROPSKU MISIJU: Larn ne sme predstavljati problem crveno-belima ako misle da se plasiraju u LŠ

ZVEZDA POČINjE EVROPSKU MISIJU: Larn ne sme predstavljati problem "crveno-belima" ako misle da se plasiraju u LŠ

Crvena zvezda u utorak započinje novu evropsku sezonu gostovanjem Larnu u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Na stadionu "Inver park" severnoirski šampion pokušaće da nastavi svoj istorijski pohod, ali će protiv sebe imati daleko iskusnijeg rivala, koji želi da već u prvom meču napravi veliki korak ka narednoj rundi (21.00).

21. 07. 2026. u 07:06 >> 07:06

Komentari (0)

Društvena odgovornost kao temelj poslovanja kompanije Meridianbet