ODBOJKAŠI VOJVODINE U VELIKOJ KRIZI: Težak poraz od Fenjeraša

16. 03. 2024. u 21:56

Odbojkaši Vojvodine pretrpeli su poraz od ekipe Boraca rezultatom 3:2 (25:22, 14:25, 14:25, 25:22, 15:10) u okviru 21. kola u Superligi.

ОДБОЈКАШИ ВОЈВОДИНЕ У ВЕЛИКОЈ КРИЗИ: Тежак пораз од Фењераша

Ne pamti se kada je Vojvodina bila u ovakvoj krizi. Doživeli su novosadski crveno-beli četvrti uzastopan poraz i to od fenjeraša na tabeli.

Ekipi Borca je ovo druga pobeda u šampionatu, a prva u ovoj kalendarskoj godini. I to posle preokreta. Domaćin je dobio prvi set 25:22. Vojvodina je odgovorila sa dva dobijena seta po 25:14.

I očekivalo se da to bude rutinska pobeda gostiju. Međutim, Borac je u skladu sa imenom, odigrao muški četvrti set. Dobio ga 25:22, a onda i u petom nadvisio favorita 15:10 za možda i najveću pobedu u sezoni.

U drugom susretu dana odbojkaši Karađorđa zabeležili su pobedu nad ekipom Takova iz Gornjeg Milanovca rezultatom 3:0 (25:21, 25:18, 25:22) i izbio na treće mesto na tabeli.

Bonus video KLADIONIČARSKE PRIČE: Kako je to sve izgledalo nekada