TENT ČEKA INĐIJU: Utakmicom u Obrenovcu sutra se nastvlja šampionat Srbije za odbojkašice
NA teren se vraćaju i odbojkašice, ali ne u punom sastavu. Čak tri utakmice 13. kola Superlige odložene su za 7. februara, tako da pažnju najviše privlači subotnji okršaj Uba i Crvene zvezde. Inače, prve će na teren igračice TENT i Inđije, koje su sastaju sutra u Obrenovcu.
Foto: Profimedia
PAROVI 13. kola BPŠ Superlige za odbojkašice, petak: TENT - Inđija (19.00). Subota: Jedinstvo SP - Srem (19.00), Ub - Crvena zvezda (18.00). Sreda, 7. februar: Železničar - Partizan (19.00), Omladinac - Klek (18.00), Spartak SU - Radnički (19.00).
TABELA: Jedinstvo SP 12 pobeda, TENT 11, C. zvezda 9, Železničar 9, Ub 7, Srem 7, Partizan 4, Inđija 4, Omladinac 4, Spartak SU 3, Klek 2, Radnički 0.
Preporučujemo
KAKVA SENZACIJA! Cela Amerika gleda i ne veruje šta je Denver uradio (VIDEO)
06. 01. 2026. u 06:45
HRVAT POLOMIO NOGU! Reprezentativac Hrvatske mora na operaciju, upitan i za Mundijal
05. 01. 2026. u 22:33
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
AUSTRALIJA ZATEČENA: Novak Đoković odustao
Najnovije vesti iz tenisa tiču se najboljeg igrača sveta svih vremena i - Australije.
05. 01. 2026. u 18:25
AKO VAM AUTO PROKLIZA: Savet automobiliste koji može spasiti živote - kako bezbedno voziti po SNEGU
ČEDOMIR Brkić objasnio je kako vozači treba da pravilno očiste automobile nakon snežnih padavina, ali i kako da voze, upravljaju i ponašaju se u saobraćaju.
05. 01. 2026. u 19:27
Komentari (0)