ZBUNJENA I HRVATSKA: Čuvena Blanka Vlašić se porodila, a detetu je dala ime koje ama baš niko nije očekivao
BLANKA Vlašić je najbolja hrvatska sportistkinja svih vremena, a na svoj rođendan - porodila se.
Foto: N.Skenderija
Ova 39-godišnjakinja iz Splita briljirala je u atletici kao retko ko:
Dvaput je u skoku u vis bila svetska prvakinja na otvorenom, dvaput i prvakinja sveta u dvorani. Bila je šampionka Evrope, uzimala i srebro i bronzu na Olimpijskim igrama, ovojila je i Dijamantsku ligu, bila jednom proglašena za najbolju atletičarku sveta (2010), bila druga u izboru za najbolju sportistkinju sveta. Na sve to, skočila preko letvice koja je bila na 208 centimetara, što je samo za centimetar ispod svetskog rekorda Štefke Kostadinove iz Bugarske.
Sa pravom je najveća sportska zvezda Hrvatske, pa se s prvom danas i mediji te zemlje, na 39. rođendan Blanke Vlašić, bave njenim porođajem.
Njen suprug je belgijski novinar Ruben van Guht, a oni su danas dočekali - sina.
Ime koje je Blanka Vlašić odabrala za naslednika zbunilo je mnoge, jer se njen naslednik zove Mondo, odnosno "svet" na italijanskom.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI:
Preporučujemo
ANA IVANOVIĆ JE STROGA MAJKA: Deci je zabranila stvari koje njihovi vršnjaci obožavaju
08. 11. 2022. u 16:15
STARA DAMA LEČI EVROPKE RANE U RIMU: Vučica je (skoro) nepobediva na Olimpiku, ovde su slavili samo Inter i Napoli (plus Torino dva puta)
ROMA dočekuje Juventus na Olimpijskom stadionu u ključnom susretu u trci za kvalifikacije za Ligu šampiona.
01. 03. 2026. u 06:00 >> 03:00
NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Dobio šokantne vesti
Najnovije vesti iz tenisa pogodile su mnoge, a među njima je i Novak Đoković.
02. 03. 2026. u 17:01
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (2)