ZALET IZ VRNJAČKE BANJE Pripreme odbojkaške kadetske reprezentacije Srbije
MUŠKA kadetska odbojkaška reprezentacija Srbije od nedelje će u Vrnjačkoj Banji započeti pripreme za kvalifikacioni turnir za odlazak na Evropsko prvenstvo u svom uzrastu.
CEV
Selektor Boško Mačužić na pripreme je pozvao 14 igrača, koji će evropsku vizi pokušati da izbore upravo u sportskoj dvorani u Vrnjačkoj Banji, od 21. do 23. aprila u okviru B grupe Druge runde kvalifikacija.
Rivali našoj selekciji biće Ukrajina, Danska i Turska, a plasman na EP izboriće pobednici pet kvalifikacionih grupa i najbolja drugoplasirana reprezentacija.
Šampionat starog kontinenta za kadete biće održan u julu u Gruziji, a plasman su do sada izborile Bugarska, Poljska, Slovenija, Finska i Belgija.
Preporučujemo
ĐURICA GLEDA I NE VERUJE: Pogodio tri tiketa, a izgubio 25 hiljada! (VIDEO)
"KLADIONIČARSKE PRIČE" Milana Đurice su video-projekat kompanije Novosti namenjen svim ljubiteljima sportskog klađenja koji mogu da uživaju u zanimljivim pričama najpoznatijeg srpskog tipstera i njegovih gostiju.
13. 02. 2026. u 15:00
TENIS JE ZATEČEN: Novak Đoković digao ruke!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se najboljeg igrača sveta svih vremena.
11. 02. 2026. u 16:13
HTELA DA OPROSTI PRELjUBU? Šta se stvarno desilo između Ane i Bastija
ŠTA se stvarno desilo između Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera?
13. 02. 2026. u 07:51
Komentari (0)