BRAVO! Borislava Perić-Ranković obezbedila medalju u stonom tenisu na Paraolimpijskim igrama u Parizu
Srpska parastonoteniserka Borislava Perić-Ranković obezbedila je medalju na Paraolimpijskim igrama u Parizu, pošto se danas plasirala u polufinale u klasi VS4 u pojedinačnoj konkurenciji.
Foto: Profimedia
Perić-Ranković je danas u četvrtfinalu pobedila Britanku Megan Šeklton 12:10, 9:11, 11:1, 10:12, 11:8.
Organizatori Igara će kasnije danas objaviti parove polufinala, koja su na programu 7. septembra od 10 časova.
Ovo je četvrta medalja za Srbiju na POI u Parizu. Borislava Perić-Ranković je u paru sa Nadom Matić osvojila srebro u dublu.
Srpski parastonoteniser Mitar Palikuća osvojio je bronzu u klasi MS5 u singl konkurenciji, dok je paraatletičar Nebojša Đurić stigao do srebrnog odličja u bacanju kugle na Igrama u Parizu.
Bonus video: Neviđeni detalji sa dočeka srpskih olimpijaca u Beogradu
Preporučujemo
TENISKI SVET U ČUDU! Rodžer Federer začepio usta Rafaelu Nadalu zbog Novaka Đokovića
04. 09. 2024. u 08:20
BORA TO SEBI NIKADA NIJE OPROSTIO! Veliki zvezdaš pevao himnu Partizana, a evo i zašto
04. 09. 2024. u 09:40
ROMA BI DA SE VRATI MEĐU TOP ČETIRI: "Vučica" ide na noge tradicionalno povoljnom protivniku
Nakon što su overili plasman u osminu finala Lige Evrope, fudbaleri Rome vraćaju fokus na Seriju A i večeras gostuju Udinezeu, tradicionalno povoljnom rivalu za "vučicu" (20.45).
02. 02. 2026. u 08:00
KARLOS ALKARAZ OVO NIJE OČEKIVAO: Evo šta mu je Novak Đoković poslao posle finala Australijan opena 2026!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 nisu bile kakve se Srbija nadala, Novak Đoković je izgubio od Karlosa Alkaraza, ali je potom iznenadio Španca kada su se reflektori na Rod Lejver areni ugasili.
01. 02. 2026. u 18:47
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)