BELGIJA PRAZNIH ŠAKA: Košarkašice Australije osvojile bronzanu medalju na Olimpijskim igrama
Ženska košarkaška reprezentacija Australije osvojila je bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto je pobedila Belgiju rezultatom 85:81 (20:19, 17:17, 23:25, 25:20).
FOTO: AP Photo/Michael Conroy
Najefikasnija u selekciji Australije bila je Ezi Magbegor, koja je postigla 30 poena i imala je 13 skokova.
FOTO: AP Photo/Michael Conroy
U reprezentaciji Belgije najbolja je bila Džuli Vanlu sa 26 poena, dok je Ema Meseman dodala 23. Finale je na programu od 15.30 časova, a sastaće se SAD i Francuska.
BONUS VIDEO IZA KULISA: Scena iz svlačionice košarkaša Srbije posle olimpijske bronze
NEPRIJATAN GOST NA OLD TRAFORDU: Junajted juri Ligu šampiona, "trešnjice" treći uzastopni trijumf na Teatru snova
MANČESTER junajted će i drugog ponedeljka zaredom spustiti zavesu na kolo Premijer lige, kada na „Old trafordu“ ugosti Bornmut (21.00) u meču koji može mnogo da kaže o stvarnom dometu tima Rubena Amorima.
15. 12. 2025. u 09:00
ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, iznedrila je i jednu nesvakidašnju situaciju koja ima veze sa sportom. Jer, najnovije sportske vesti iz Rusije tiču se ukrajinske šampionke, koja je osujećena u pokušaju terorističkog napada.
14. 12. 2025. u 16:00
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)