SKANDAL NA MALOM KALEMEGDANU: O'Brajent suspendovan nakon verbalnog napada na Radonjića
PROBLEMI u Crvenoj zvezdi pred večerašnji duel Evrolige protiv Asvela!
FOTO: KK Crvena zvezda
Posle verbalnog sukoba trenera Radonjića i O'Brajenta, klub je suspendovao američkog košarkaša na deset dana.
Kako javlja Sportando, do sukoba je došlo u Istanbulu nakon što je Radonjić izveo Amerikanca iz igre posle nekoliko nerezonskh šuteva.
Vest je potvrdio i poznati novinar Emilijano Karčija:
- Crvena zvezda je suspendovala Džonija O'Brajanta na deset dana nakon verbalnog konflikta sa trenerom tokom utakmice protiv Efesa, tako mi je rečeno. O'Brajant neće igrati danas protiv Asvela - napisao je Karčija.
Džoni O'Brajant je ove sezone odigrao 16 mečeva za crveno-bele u Evroligi i na njima u proseku bležio 11,3 poena i 5,2 skoka.
Preporučujemo
SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju
FUDBABLERI Celja u četvrtak uveče na stadionu "Z'dežele" dočekuju atinski AEK u prvom meču osmine finala Lige konferencije (21.00). Slovenački šampion pokušaće da se po drui put zaredom nađe među osam najboljih u ovom takmičenju, dok grčki predstavnik želi da odlične nastupe u Superligi upotpuni identičnim rezultatom u Evropi.
12. 03. 2026. u 11:14 >> 11:14
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (3)