DRAŽENU SE OVO NE BI SVIDELO: Rađa izabrao najboljeg hrvatskog igrača svih vremena
LEGENDARNI košarkaš Dino Rađa bavio se pitanjima najboljeg igrača svih vremena, kako hrvatskog, tako i onog na svetskom planu.
Foto: N.Paraušić
Mnogo lakša mu je bila ova druga tema.
Rađa smatra da Lebron Džejms ne može stati u istu rečenicu sa Majklom Džordanom.
Kada je u pitanju "trka" za najboljeg hrvatskog košarkaša u istoriji, dvojica se izdvajaju – Dražen Petrović i Toni Kukoč.
- Jako je teško isljučiti emociju, pogotovu jer Dražena nema, ali kada bih gledao čisto teren, čisto igrački, mislim da je za dlaku širi igrač bio Toni nego Dražen", rekao je Rađa u podkastu "SuperSportske".
Preporučujemo
NOVE MUKE ZA EVROKUP: Više zaraženih u Buržu, odložena utakmica sa Uniksom
16. 10. 2020. u 18:12
NAJLUĐA PRIČA O NIKOLI JOKIĆU: Amerika bruji o Srbinu i četiri sendviča
16. 10. 2020. u 16:41
NEMAČKA SE OZBILjNO PRIPREMA ZA MUNDIJAL: "Panceri" imaju velika očekivanja na predstojećem Svetskom prvenstvu
SIGURNI učesnik Mundijala, Nemačka želi da reprezentativnu pauzu završi novom pobedom pred svojim navijačima na "MHP areni", dok Gana u duel ulazi uzdrmana serijom loših rezultata i bez mnogo samopouzdanja (20.45).
30. 03. 2026. u 11:30
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su sad uradili u Zagrebu - i time se još i hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
28. 03. 2026. u 19:38
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (7)