NEOČEKIVAN PREKID SARADNJE: Bili Donovan nije više trener Oklahome
DUGOGODIŠNjI trener košarkaša Oklahome Bili Donovan neće produžiti ugovor sa Tanderom, saopštio je danas ovaj NBA klub.
Foto: EPA-EFE/JOHN G. MABANGLO
Donovan će posle pet godina napustiti klupu Oklahome, a trener i klub su se sporazumno dogovorili da na kraju ove sezone, kada mu ističe ugovor, neće nastaviti saradnju.
Košarkaški stučnjak, koji ima 55 godina, Oklahomu je preuzeo 2015. godine i pod njegovim vođstvom tim je ostvario 243 pobede u 400 utakmica tokom ligaškog dela sezone i 18 trijumfa iz 41 meča u plej-ofu.
Oklahomu je ove sezone eliminisao Hjuston u prvoj rundi plej-ofa posle sedam utakmica.
Kako prenosi "ESPN", Donovan je kandidat za klupu Čikago Bulsa.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
(Tanjug)
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
KRAJ ZA BAKSE: Sjajni Majami eliminisao Milvoki, Džejms vodio Lejkerse do pobede
09. 09. 2020. u 08:21
ODRŽANA SEDNICA KSS: Košarkaški savez doneo niz mera za pomoć klubovima
08. 09. 2020. u 20:38 >> 21:15
GOLEADA NA "VILA PARKU": Tradicija favorizuje Liverpul, ali Vila je uvek neugodan protivnik u Birmingemu
TRIDESET i sedmo kolo Premijer lige otvoriće veoma zanimljiv duel između dva nekadašnja osvajača Lige šampiona, Aston vile i Liverpula koji se sastaju na "Vila parku" od 21.00.
15. 05. 2026. u 07:00
PRELOMNI TRENUCI ISTORIJE: Kako Donald Tramp spasava Crvenu zvezdu i Partizan?
Najnovije vesti vezane za KK Crvena zvezda, KK Partizan ali i ne samo te evropske klubove stižu iz Amerike. Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, za to se pobrinuo.
14. 05. 2026. u 21:35
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)