NOVA POZAJMICA: Ristić u Breši
KOŠARKAŠ Crvene zvezde Dušan Ristić igraće naredne sezone na pozajmici za Brešu, saopštio je italijanski klub
Foto: N. Paraušić
Ristić je prethodnu sezonu proveo je u kazahstanskoj Astani i bio jedan od najboljih centara VTB lige.
- On dolazi iz veoma dobrog šampionata kao što je VTB liga i što je još važnije iz dobre škole košarke kao što je Crvena zvezda, a ima i zavidno iskustvo u ekipi FMP-a. Pratili smo ga godinama - izjavio je trener Breše Vinćenco Esposito.
Preporučujemo
ZVEZDA POTVRDILA: Postignut dogovor sa ABA ligom o vansudskom poravnanju
23. 07. 2020. u 18:46
NAVIJAČI ZVEZDE PORUČILI: Evo koga bi voleli ponovo da vide u crveno-belom dresu (FOTO)
22. 07. 2020. u 18:27
BITKA VEČITIH ZA SENEGALCA: Zvezda i Partizan hoće pojačanje iz Valensije
21. 07. 2020. u 19:28
DžENKINS ZA "NOVOSTI": Ne bih mogao u Partizan, motiv mi je titula u Evroligi
19. 07. 2020. u 20:45
KOLIKO MOŽE PAUNOVIĆEVA SRBIJA? Duel sa evropskim šampionom otkriva pravi potencijal "orlova"
U večernjem terminu od 21.00 na stadionu "Keramika" reprezentacija Španije ugostiće selekciju Srbije u prijateljskom meču koji domaćinu služi kao važan deo priprema za Svetsko prvenstvo 2026. godine, dok će za "orlove" to biti veliki test i prilika da vide koliko mogu protiv najjačih selekcija na planeti.
27. 03. 2026. u 07:00
NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Evo šta je upravo uradio Rafael Nadal
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i jednog od najboljih koji se ikada bavio "belim sportom". Novak Đoković je na vrhu te liste, a njegov "prvi pratilac" i, uz Rodžera Federera, najveći rival, Rafael Nadal, danas je baš ponosan.
25. 03. 2026. u 20:06
IRAN POSLAO JAVNU PORUKU SRBIJI: "Vi i mi smo simbol otpora i prkosa - ostaćemo jaki i ujedinjeni"
"OD BEOGRADA do Teherana, vidljiv je isti obrazac nasilja i nepoštovanja međunarodnog prava i ljudskih života."
25. 03. 2026. u 20:54
Komentari (1)