STIGLE NOVE INFORMACIJE! Aleksa Avramović se sprema za Zvezdu
Košarkaš Dubaija Aleksa Avramović mogao bi da se vrati na teren ranije nego što je očekivano, pošto se dobro oporavlja od povrede.
FOTO: M. Vukadinović
Avramović je zbog povrede kolena propustio početak ove sezone, ali je blizu povratka na teren, naveo je danas izvor Basketnjuza.
Prvobitno se očekivalo da će se 31-godišnji srpski reprezentativac vratiti na teren između decembra i januara, ali je on ostvario napredak u oporavku zahvaljujući snažnoj radnoj etici i podršci medicinskog tima Dubaija.
Kako je preneo Basketnjuz, Avramović bi na teren mogao da se vrati za par nedelja.
Avramović je ovog leta potpisao trogodišnji ugovor sa Dubaijem.
Dubai je sezonu u ABA ligi počeo sa svih pet pobeda, dok je u Evroligi ostvario tri pobede i pretrpeo pet poraza.
Bonus video: ČIJE JE KOSOVO? Mališani Crvene zvezde su u Moskvi ovako reagovali na povike ruskih navijača (VIDEO)
Preporučujemo
GRADSKI DERBI ZA MESTO U FINALU: Arsenal ima prednost iz prvog meča, ali "plavci" se neće predati bez velike borbe
Arsenal i Čelsi sastaju se u revanšu polufinala EFL kupa na "Emirejtsu", a domaći tim u Londonu ima blagu, ali vrednu prednost iz prvog meča. "Tobdžije" su na "Stamford bridžu" slavile sa 3:2 i sada im je dovoljan i remi kako bi izborile plasman u finale i napale prvi trofej ove sezone.
03. 02. 2026. u 07:00
SVI U ŠOKU! Konačno pustili Ruskinje da igraju hokej, ali - samo protiv MUŠKARACA! Niko nije mogao ni da zamisli šta će da se desi (VIDEO)
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu iz hokeja, Rusima vrlo bliskog sporta, u kome već četiri godine važi apsolutna zabrana za učešće ruskih ekipa, kako klupskih, tako i reprezentativnih.
04. 02. 2026. u 12:55
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)