GOTOVO JE! Nikola Mirotić ima novi klub
ODJEKNULA je i prva košarkaška bomba.
Foto: Profimedia
Nikola Mirotić uskoro će postati igrač Monaka, jer će iskoristiti opciju u ugovoru sa Armanijem da ode, objavio je portal "Eurohoops".
Ovo saznanje objavljeno je manje od sat vremena nakon poraza francuskog predstavnika u finalu Evrolige od Fenerbahčea.
"Možemo da potvrdimo da su dve strane dogovorile dvogodišnji ugovor koji predviđa i mogućnost produženja na treću", objavio je u aprilu španski novinar Ćema De Lukas i po svemu sudeći bio u pravu.
Mirotić igra za Armani od početka prošle sezone i transfer-sage o njegovom prelasku u Partizan koji se ipak nije dogodio. Ove sezone prosečno je postizao 17,7 poena u Evroligi uz 6,4 skokova i dve asistencije i jednu ukradenu loptu.
U ovom trenutku, nekadašnji NBA as i igrač Reala i Barselone igra plej-of italijanske lige sa Armanijem, posle čega će se rastati sa trenerom Etoreom Mesinom.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
ČEKAJ, STANI! Svi su ih otpisali, ali Vulvsi nižu pobede i nisu odustali od opstanka u Premijer ligi!
TREĆI uzastopni ligaški trijumf fudbaleri Vulverhemptona pokušaće da ostvare na "Dži teku" gde će ih od 21.00 ugostiti Brentford.
16. 03. 2026. u 10:22
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.
16. 03. 2026. u 12:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)