"ŽELELI SMO DA POBEDIMO, ALI NIJE BILO DOVOLJNO": Prve reči trenera Crvene zvezde posle poraza od Reala
Košarkaši Crvene zvezde izgubili su na svom terenu od Reala u okviru 32. kola Evrolige sa 78:72.
FOTO: M. Vukadinović
Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos izneo svoje utiske posle poraza od kranjevskog kluba Real Madrida.
- Borili smo se jako dobro, ali samo dobre stvari o našim igračima. Imali smo puno promašaja sa distance i puno otvorenih pogleda, kao i zicera. Želeli smo da pobedimo, imali smo volju igrača, ali to nije bilo dovoljno - rekao je Sferopulos.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
"NADAM SE DA ĆE BITI I TA STOTKA": Prve reči Novaka Đokovića posle velike pobede
28. 03. 2025. u 22:00
ĐOKOVIĆ U FINALU MAJAMIJA: Novak srušio Dimitrova i igraće za 100 titulu u karijeri
28. 03. 2025. u 21:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOMAĆIN ŽELI ISTORIJSKI POČETAK: Kanada juri prvenac na Mundijalima, Bosna se neće predati bez velike borbe
UTAKMICOM u Torontu na "BMO fildu" počinje takmičenje u grupi "B" Svetskog prvenstva, a domaća selekcija Kanade dočekaće reprezentaciju Bosne i Hercegovine u meču koji bi mogao da ima veliki uticaj na konačan rasplet u grupi.
12. 06. 2026. u 07:00
FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"
Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.
09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)