ZA ŽUĆKOVU LEVICU: U sredu žreb za Kup Srbije
KOŠARKAŠKI savez Srbije obavestio je javnost da će u sredu, 29. januara u 12 časova naša kuša košarke da organizuje žreb za finalni turnir Kupa Radivoja Koraća.
KSS
Ovaj turnir će se, već po tradiciji, odigrati u niškoj dvorani "Čair" od 12. do 15. februara. Na ovogodišnjem Kupu Radivoja Koraća učestvovaće branilac trofeja Crvena zvezda, Partizan, Mega, FMP, Borac Čačak, Spartak, Vojvodina i Dunav iz Starih Banovaca.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA DO SAMOG KRAJA: Volfsburg bi da izbegne veliku bruku, dok Paderborn sanja povratak u Bundesligu
VELIKA drama očekuje nas večeras na "Houm deluks areni" gde će od 20.30 ekipa Paderborna ugostiti Volfsburg u revanš utakmici baraža za Bundesligu. Na prvom susretu nije bilo pobednika (0:0), tako da je sve otvoreno pred večerašnji meč koji nosi ogroman ulog.
25. 05. 2026. u 08:30
SRBIJA JE ZGROŽENA: Nezabeleženo divljanje huligana, svet u šoku (UZNEMIRUJUĆI VIDEO SNIMAK)
Srbija je zapanjena onim što se dogodilo ovog vikenda.
25. 05. 2026. u 12:18
"PREVIŠE JE LEPA, ŽELIM NjEN SKALP!" Brižit puca od ljubomore, žene vidi kao pretnju: "Neće doći u Jelisejsku palatu!"
UTICAJNI francuski novinar Florijan Tardif u svojoj novoj knjizi tvrdi da je Brižit Makron uverena da su sve žene potencijalne pretnje njenom braku, te da žele da zavedu njenog supruga Emanuela Makrona.
25. 05. 2026. u 11:20
Komentari (0)