HANGA SE OPROSTIO OD ZVEZDE: "Samo oni koji su ovo proživeli..."
MAĐARSKI košarkaš Adam Hanga završio je epizodu u Crvenoj zvezdi. On će krenuti u potragu za novim klubom, a iskoristio je priliku da se oprosti od crveno-belih.
Foto Evroliga
Nije iskusni krilni igrač krio zadovoljstvo što je prošlu sezonu proveo na Malom Kalamegdanu.
- Prošla je samo jedna godina, ali sam stvorio uspomene i iskustvo za ceo život. Hvala, Beograde! Moja porodica nikad nije bila srećnija, voleli smo i živeli svaki momenat. Hvala Crvenoj zvezdi. Zaista je bilo zadovoljstvo nositi crveno-beli istorijski dres. Kao što sam mnogo puta rekao, ovaj klub ima nešto posebno i neverovatno, nešto da mu zavide širom Evrope. Strast i ljubav koju navijači pokazuju prema ovom sportu su nesporni. Samo oni koji proživeli i bili deo toga, mogu da razumeju. Hvala - napisao je Hanga na Instagramu.
Mađar je sa Zvezdom osvojio tri trofeja - Kup Radivoja Koraća, ABA ligu i Superligu Srbije.
Podsetimo, pored njega klub su napustili Fredi Gilespi, Majk Tobi, Trej Tompkins i Džavonte Smart. Crveno-beli dres ovog leta su zadužili Uroš Plavšić, Ajzea Kenan, Nikola Kalinić i Majk Daum.
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KRAJ BAJKE: Zverev staje na put najlepšoj priči Vimbldona
ARTUR Feri osvojio je srca mnogih ljubitelja tenisa širom sveta sjajnim nastupom na Vimbldonu, ali verujemo da će se njegova avantura danas okončati pošto će sa suprotne strane mreže na "Centralnom terenu" biti moćni Saša Zverev (14.30).
10. 07. 2026. u 12:00
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (0)