BOŠNJAK VODI „MALENE“: Nova promena na klupi ŽKK Kraljevo
Iskusni košarkaški stručnjak Vladimir Bošnjak imenovan je za novog šefa stručnog štaba Ženskog košarkaškog kluba „Kraljevo“ nakon što je Marko Dimitrijević prihvatio ponudu Mladosti iz Zemuna da u finišu sezone preuzme člana KLS.
G.Šljivić
Bošnjak će tako biti treći trener koji će ove sezone sa klupe predvoditi kraljevačke „malene“ nakon rastanka sa Nikolom Jovanovićem, potom i pomenutim Dimitrijevićem koji je ekipu predvodio u dve utakmice, a priliku da debituje imaće već večeras na gostovanju Dugi u Šapcu u 18. kolu Prve ženske lige Srbije.
Kraljevčanke se trenutno, pet kola pre kraja ligaškog dela, nalaze na trećem mestu na tabeli sa identičnim skorom kao Partizan i pobedom manje u odnosu na drugoplasiranu Crvenu Zvezdu.
Preporučujemo
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)