KAKVA PARTIJA MICIĆA! Reprezentativac Srbije u pobedi Šarlota zabeležio dabl-dabl, debitovao i Pokuševski (VIDEO)
Košarkaši Šarlota pobedili su ekipu Bruklina rezultatom 110:99, a sjajne partije pružili su Vasilije Micić i Aleksej Pokuševski.
FOTO: Tanjug/AP
Fenomenalnu partiju krenusanu dabl-dabl ostavio je Vasilje Micić. On je imao učinak od 14 poena i 10 asistencija, dok je drugi predstavnik Srbije u ekipi Hornetsa, Aleksej Pokuševski, konačno debitovao za Šarlot i upisao sedam poena.
Najefikasniji kod pobednika bio je Majls Bridžis sa 24 poena dok je u timu Netsa najbolji bio Kem Tomas sa 31.
BONUS VIDEO: NESVAKIDAŠNjE - I "grobari" i "delije" zadovoljni derbijem
Preporučujemo
NOVA POBEDA DENVERA: Džamal Marej i Nikola Jokić održali čas košarke Juti (VIDEO)
10. 03. 2024. u 08:17
BOGDAN U KLUBU 1.000: Srpski as prvi put u karijeri sa četiri cifre na poenterskom saldu
09. 03. 2024. u 23:00
SPORNI MOMENTI SA DERBIJA Oglasio se sudijski ekspert, evo šta mu je zapalo za oko
09. 03. 2024. u 21:41
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)