VATUTIN O EVROLIGI: Povratak ruskih klubova je u domenu "naučne fantastike"
Predsednik košarkaškog kluba CSKA Andrej Vatutin izjavio je da je učešće ruskih timova u Evroligi trenutno u domenu "naučne fantastike".
FOTO: N. Paraušić
Klubovi iz Rusije, među kojima su CSKA, Zenit i Uniks, izbačeni su iz elitnog košarkaškog takmičenja zbog rata u Ukrajini tokom sezone 2021/2022.
- U ovom trenutku, učešće ruskih timova u Evroligi je u domenu naučne fantastike. To je čista fantazija. Tek po završetku rata se mogu steći uslovi da se razgovara na tu temu. Sve moje kolege u Evroligi su tužne zbog toga što ruski klubovi ne igraju Evroligu. Mi ćemo nastaviti da održavamo kontakt sa Evroligom kao deoničari te organizacije. U stalnoj smo komunikaciji, veoma nam je važno da se vratimo čim se za to seknu uslovi - istakao je Vatutin za TV Meč.
BONUS VIDEO: ZVEZDA DOČEKALA: Nikola Topić trenira
Preporučujemo
NOVAK ĐOKOVIĆ JE NEVEROVATAN: Ovaj podatak pokazuje koliko je Srbin dominantan
01. 03. 2024. u 17:53
JOKIĆ NE DA PRVO MESTO! NBA objavila novi presek, Srbin i dalje vodi u MVP trci
02. 03. 2024. u 09:14
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
SRBI U CENTRU SKANDALA SVETSKIH RAZMERA! Još Srba hitno izbačeno iz tenisa, uradili ono što nikako nisu smeli!?
Najnovije vesti iz tenisa su šokantne.
23. 02. 2026. u 15:18
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)