"NIŠTA NE OČEKUJEM OD SRBIJE": Žarko Paspalj pesimista pred start Svetskog prvenstva
Slavni košarkaš Žarko Paspalj nema naročitih očekivanja od reprezentacije Srbije na predstojećem Svetskom prvenstvu.
Foto: N.Paraušić
Srbija će igrati u grupi sa Kinom, Južnim Sudanom i Portorikom. Prvi meč izabranici Svetislava Pešića igraju sa timom iz Azije u subotu, sa Portorikom u ponedeljak, a sa Južnim Sudanom je duel na programu u sredu.
- Na predstojećem Svetskom kupu ne očekujem ništa od Srbije ako je očekivanje da budemo recimo peti, odnosno da se izbori olimpijska viza. Bio bih više nego zadovoljan. Ali da kažem da ću da gledam bez opterećenja, posle svega što se dešavalo nacionalnom timu, to je jednostavno nemoguće. Ovi momci, šta god da su uradili, dobro su uradili, čak i ako ne dobace do Olimpijskim igrama sledeće godine. Mada, veoma je bitno imati kontinuitet učešća na Igrama. Nisam očekivao ovoliko otkaza, ali šta je, tu je… - rekao je Paspalj u intervjuu za "Sport klub".
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KO ĆE U EVROPU? Gent i Genk biju bitku za mesto u Ligi konferencija
OBRAČUN dva belgijska velikana na "Planet grup areni" (18.30) odlučiće o tome ko će iduće godine zauzeti mesto u trećem najjačem UEFA takmičenju.
31. 05. 2026. u 07:30
STIGLI BAGERI NA MARAKANU: Počelo je! (VIDEO)
Najnovije vesti iz Crvene zvezde tiču se - važnih infrastrukturnih radova.
01. 06. 2026. u 14:58
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)