PARTIZAN OSTAJE BEZ VELIKOG TALENTA? Grčki velikan želi Tristana Vukčevića
NAVIJAČI Partizana s nestrpljenjem očekuju da Nikola Mirotić zvanično zaduži crno-belu opremu. Ipak, mogli bi i da prisustvuju jednog odlasku iz kluba.
FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović
Naime, Tristan Vukčević je velika želja Olimpijakosa koji ima želju da pojača unutrašnju liniju, prenosi grčki novinar Hristos Haripidis.
Ovaj 20-godišnjak ima i grčki pasoš, a ima još dve godine do kraja ugovora sa Partizanom. S te strane, crveno-beli će ili platiti obeštećenje ili pozajmiti Vukčevića. On želi u NBA ligu, no malo je verovatno da se to desi u sezoni koja sledi.
Tirstan je igrao letnju ligu za Vašington. Pre nekoliko dana pojavila se informacija da bi mogao da bude prosleđen na pozajmicu u Peristeri, ali sada u trku uključio velikan iz Pireja.
Podsetimo, Vukčević je prošle sezone u Evroligi prosečno beležio po 1,2 poena i skoka po utakmici.
BONUS VIDEO: Partizan je šampion ABA lige
Preporučujemo
MARAKANA SE TRESE: Marin potvrdio dva dolaska i najavio još pojačanja u Zvezdi
21. 07. 2023. u 11:36
KOŠARKAŠKI ZEMLjOTRES U EVROLIGI: Nekadašnja velika NBA zvezda stigla kod Obradovića
21. 07. 2023. u 14:32
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)