LJUBIMAC NAVIJAČA ZVEZDE MENJA KLUB: Nakon što je osvojio titulu VTB lige, Amerikanac već pronašao novi tim
POSLE dve sezone u Zenitu Bili Beron je rešio da promeni klub. Nakon osvajanja šampionata VTB lige pobedom nad CSKA, bivši bek Crvene zvezde trebalo bi da potpiše ugovor sa Olimpijom iz Milana.
foto: M.Vukadinović
Možda bi on i dalje nosio dres kluba iz Sankt Peterburga da nije došlo do rata u Ukrajini, zbog kojeg su ruski klubovi izopšteni iz evropskih takmičenja. Iako je većina njegovih zemljaka ranije napustila najveću zemlju sveta Beron je završio sezonu u Rusiji.
Informacije iz Italije govore da će u narednoj sezoni nekadašnji košarkaš Crvene zvezde igrati za Olimpiju iz Milana. Beron bi trebalo da bude odlično pojačanje "manekena" u Evroligi, pošto je sa prosečnih 2,2 trojke bio peti šuter za tri poena u prethodnoj sezoni.
Pored njega, očekuje se da u Armani stigne i plejmejker Kevin Pengos.
Preporučujemo
OHRABRUJUĆE VESTI U VEZI SA LASOM: Trener Reala operisan, oseća se stabilno
05. 06. 2022. u 20:02
APEL ZVEZDE NAVIJAČIMA PRED MEČ ODLUKE: "U ponedeljak budimo svi kao jedan"
05. 06. 2022. u 17:02
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (1)